DŁUGOPISY 3D

Uczniowie klasy 7a w ramach realizowanej innowacji pedagogicznej "Cyfrowe eksperymenty" na zajęciach koła informatycznego poznali sposób działania długopisów 3D, które pojawiły się w naszej szkole w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Długopisy 3D to sprzęt, który rozwija kreatywność, wyobraźnię przestrzenną i sprawność manualną.

ZDROWE ŚNIADANIE W KLASIE IIA

#LaboratoriaPrzyszłości

We wtorek 10 października uczniowie z klasy II a przynieśli do szkoły swoje ulubione, zdrowe produkty z których wspólnie przygotowali kolorowe i smaczne drugie śniadanie – kanapki. Bawiliśmy się przy tym znakomicie, a przy okazji poznaliśmy wartości odżywcze niektórych produktów spożywczych. Jak również, tego jaki wpływ mają na nasz organizm. Przypomnieliśmy sobie zasady zdrowego odżywiania oraz zasady savoir-vivre przy stole.