• Przedświąteczna zbiórka dla Hospicjum

• 15.03.2024 11:58
        • Przed świętami Wielkanocnymi w naszej szkole została przeprowadzona zbiórka artykułów higienicznych na rzecz podopiecznych z Płockiego Hospicjum pod wezwaniem św. Urszuli Leduchowskiej. Podobnie jak w poprzednich zbiórkach tak i tutaj okazaliście wielkie serce. Dzięki naszym uczniom oraz ich rodzicom udało nam się zebrać zaskakującą ilość produktów. Z całego serca dziękujemy za okazaną życzliwość! W czasach kryzysu instytucjom, które pomagają potrzebującym trudno jest funkcjonować. Nasza pomoc ułatwia im niesienie pomocy.

• Każdy z nas ofiarowując jedną, nawet drobną rzecz sprawia, że ich działalność staje się łatwiejsza. Dziękujemy za zrozumienie tych potrzeb. Oprócz zbiórki darów wolontariusze własnoręcznie wykonali kartki świąteczne wraz z życzeniami. Mamy nadzieję, że kartki świąteczne choć przez chwilę wywołają uśmiech na twarzy podopiecznych.
          Pomagajmy, bo warto pomagać!

Więcej zdjęć: ​​​​​​​