• Sukces chłopców z klasy IV a w Powiatowym konkursie czytelniczym z języka angielskiego „Let’s read”

• 20.04.2023 16:31
        • 19 kwietnia br. trzyosobowa reprezentacja naszej szkoły z klasy 4a w składzie: Marceli Golacik, Filip Kwiatkowski i Mateusz Śmigalski uczestniczyła w Powiatowym konkursie czytelniczym z języka angielskiego „Let’s read” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Małego Powstańca w Święcieńcu oraz Szkołę Podstawową im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie.

• W konkursie wzięło udział 9 drużyn ze szkół podstawowych z Płocka i powiatu płockiego. Uczniowie musieli zaprezentować się w języku angielskim, wykazać się zrozumieniem tekstu wykonując różnorodne zadania, a także umiejętnością głośnego czytania w języku obcym. Nasza reprezentacja poradziła sobie z wszystkimi zadaniami znakomicie zdobywając II miejsce! To ogromny sukces chłopców, ponieważ poziom był bardzo wysoki, konkurencja mocna i liczna, a oprócz zmagań z zadaniami językowymi musieli również pokonać tremę przed wystąpieniem publicznym w języku obcym.

Gratulujemy Marcelemu, Filipowi i Mateuszowi wysokiego miejsca oraz życzymy dalszych sukcesów!