• I miejsce naszych uczniów w II Festiwalu Nauk Przyrodniczych

• 07.06.2023 08:17
        • 5 czerwca 2023 roku trzy uczennice naszej szkoły: Maja Zwierzchlewska, Antonina Szelągowska i Weronika Zarzyńska wzięły udział w II Festiwalu Nauk Przyrodniczych. Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową im. Obrońców Ojczyzny w Nowym Miszewie. W zmaganiach wzięło udział 5 placówek. Każda szkoła zgłaszała po jednej drużynie, w której skład wchodziły trzy osoby.

• Zakres tematyczny obejmował matematykę, chemię, fizykę, biologię – wszystkie zadania z tego zakresu były realizowane w formie zabaw ruchowych i dydaktycznych oraz gier i doświadczeń. W zakresie geografii drużyna zaprezentowała przygotowany plakat: „Piękne zakątki Gminy Bodzanów” oraz scenkę dotyczącą ciekawostek o Meksyku. Ocenie podlegała kreatywność, zaciekawienie odbiorców, pomysłowość i rzetelność przedstawionych informacji. Nasza drużyna zajęła I miejsce. Ogromną rolę odegrała też grupa kibiców z naszej szkoły, która gorąco dopingowała swoje koleżanki. Bardzo się cieszymy i gratulujemy.