• Rozstrzygnięcie konkursów szkolnych

• 03.01.2024 19:26
        • We wtorek, 2 stycznia, w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Najładniej Udekorowaną Świątecznie Klasę zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. Wszyscy uczniowie bardzo się zaangażowali w wystrój swoich pracowni. Jury, w skład którego wchodzili nauczyciele oraz przedstawiciele samorządów uczniowskiego i klasowych przyznawało punkty, które pozwoliły wyłonić zwycięzców.
          W kategorii klas I-III przyznano klasom następujące miejsca:
          I miejsce IIIa i IIIb
          II miejsce Ib
          III miejsce Ia.

W kategorii uczniów starszych rywalizacja była równie wyrównana. Jury postanowiło nagrodzić następujące klasy:
          I miejsce VIa i VIb
          II miejsce IVb
          III miejsce Va.

• Zwycięzcy odebrali z rąk ubiegłorocznych laureatów wspaniałe puchary przechodnie, które za rok ponownie przekażą kolejnym wygranym. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a pięknie udekorowane pracownie na pewno wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.

W tym dniu zostały także wręczone dyplomy i nagrody laureatom szkolnego konkursu plastycznego „Portret pluszowego misia”.

Dziękujemy za udział. Samorząd Uczniowski.