• II Festiwal Kolęd i Pastorałek

• 12.01.2024 20:02
        • 12 stycznia w naszej szkole odbył się II Festiwal Kolęd i Pastorałek. W rywalizacji, która przebiegała w trzech kategoriach – solista klas 4-6, solista klas 7-8 oraz zespół wokalny, wzięli udział wokaliści ze Szkoły Podstawowej w Liszynie, Szkoły Podstawowej w Święcieńcu, Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie, Szkoły Podstawowej w Czerwińsku, Szkoły Podstawowej w Nowym Miszewie oraz ze Szkoły Podstawowej w Bodzanowie. Wszystkie występy zachwyciły jurorów i wybór najlepszych był bardzo trudny. Ostatecznie wyniki przedstawiły się następująco:

• W kategorii wokalista klas 4 – 6

1. miejsce – Barbara Folle (SP Wyszogród), która zaśpiewała „Noel”

2. miejsce – Amelia Zyznowska (SP Liszyno) „Pastorałka prosto z nieba”

3. miejsce – Patrycja Łagodzińska (SP Bodzanów) „Cicha noc”

4. miejsce – Aleksandra Markiewicz (SP Nowe Miszewo) „Lulajże Jezuniu”

W kategorii wokalista klas 7 – 8

1. miejsce – Marianna Błaszczyk (SP Nowe Miszewo) „Skrzypi wóz”

2. miejsce – Lena Kamińska (SP Wyszogród) „Tobie mały Panie”

3. miejsce – Pola Krawiec ( SP Bodzanów) „Gdy śliczna Panna”

W kategorii zespół wokalny klas 4-8

1. miejsce – Chór szkolny Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie – „Cicha noc”

2. miejsce – Zespół wokalny „To i owo” Szkoły Podstawowej w Bodzanowie – „Wśród nocnej ciszy”

3. miejsce – Zespół wokalny Szkoły Podstawowej w Święcieńcu – „Gore gwiazda”

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy o gratulujemy wspaniałych występów.