• Góra Grosza

• 25.04.2023 09:23
        • Kolejna edycja akcji GÓRA GROSZA już za nami. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i hojności udało się wspólnie zebrać i wysłać Towarzystwu Nasz Dom kwotę 2321,26 zł. Równolegle z ww akcją, w naszej szkole przebiegał konkurs na największą kwotę zebraną w klasach. Jego organizator -  Samorząd Uczniowski, nagrodził zwycięzców, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach, klasy 1-3 oraz klasy 4-8.
        • Wśród uczniów młodszych największą kwotę 537,77 zł, która jednocześnie była największą zebraną kwotą w szkole,  zebrali uczniowie klasy IIb,  drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy IIIa,  na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie z klasy II a.  W kategorii klas starszych zwycięzcami zostali uczniowie klasy IVa, którzy zebrali 447,70 zł., drugie miejsce zajęła klasa Va, na trzecim stopniu podium stanęli uczniowie z klasy Vb. Wszyscy laureaci konkursu otrzymali wspaniałe nagrody, jakimi były gry towarzyskie Kubb, Mölkky oraz Kości, a pozostałe klasy otrzymały dyplomy za udział i  grę karcianą Uno. Nagrody zakupione zostały ze środków finansowych  Samorządu Uczniowskiego.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, gratulujemy zajętych miejsc i życzymy udanej zabawy z grami.

Więcej zdjęć tutaj: