• Obchody Dnia Dziecka w naszej szkole

• 04.06.2023 22:21
        • W tym roku obchody Dnia Dziecka były organizowane w dowolny sposób, ale w większości dominowała zabawa oraz wyjścia integracyjne.  Były lody, a nawet przepyszna pizza.

• Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców klasy I a przygotowała dla dzieci gry i zabawy integracyjne.

Natomiast uczniowie klasy I b, dzięki uprzejmości p. Marty Wiśniewskiej, świętowali ten dzień w Pizzerii Presto, delektując się wyśmienitą pizzą i lodami.

Klasa II a ten wyjątkowy dzień zaczęła od wykonania plakatu oraz pogawędki o prawach dziecka. Następnie wspólnie obejrzała film "Chupa". Nie zabrakło też sportu na świeżym powietrzu - chłopcy trenowali piłkę nożną, natomiast dziewczynki relaksowały się, podziwiając i dopingując grę swoich kolegów.

W klasie II b Dzień Dziecka świętowano oglądając projekcję bajek i zajadając się pyszna pizzą, za którą dziękujemy naszym kochanym Rodzicom.

Klasa III a spędziła ten dzień na zabawach integracyjnych w sali lekcyjnej oraz na świeżym powietrzu.

Restaurację Presto odwiedzili również uczniowie klasy III b.

Również dzięki życzliwości i sprawnej organizacji Rodziców, uczniowie klasy V b mogli świętować Dzień Dziecka na pikniku. Grillowane potrawy i lody dodały tyle energii, że można było ją spożytkować na przeróżne gry i zabawy.

Starsi uczniowie spędzili wspólnie czas podczas wyjścia na lody.

To był nie tylko pogodny i udany, ale wyjątkowy dzień. Wszyscy bawili się świetnie!