• Warsztaty profilaktyczne w kl. VII i VIII - "Uzależnienia behawioralne"

• 26.04.2024 11:03
          • 25 kwietnia w ramach realizacji Projektu "ZALOGOWANI" w klasach siódmych i ósmych odbyły się warsztaty profilaktyczne z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom behawioralnym. Spotkania zostały przeprowadzone przez specjalistkę z zespołu Fundacji NA TEMAT - Pracownia Profilaktyki i Terapii Uzależnień.
          • Spotkanie przedstawiciela Komendy Miejskiej Policji w Płocku z rodzicami

• 23.04.2024 09:14
          • 22 kwietnia odbyły się spotkania przedstawiciela Komendy Miejskiej Policji w Płocku, p. Marleny Szymczak z rodzicami klas I-VIII, dotyczące cyberprzemocy, nadużywania korzystania z urzadzeń elektronicznych, przemocy wobec dzieci, odpowiedzialności karnej nieletnich oraz standardów ochrony małoletnich. Omówiono zagadnienia związane z prywatnością i bezpieczeństwem w Internecie. Pani Szymczak przedstawiła również wnioski ze spotkań z uczniami, które odbyły się 29 i 30 stycznia.
          • Warsztaty profilaktyczne w klasach I-III

• 11.03.2024 11:10
          • W dniach 7-8 marca odbyły się warsztaty dla uczniów klas I - III dotyczące profilaktyki uzależnień od substancji psychoaktywnych oraz profilaktyki zachowań ryzykownych, zagrożeń w sieci, cyberprzemocy.

• Bezpieczeństwo w sieci - warsztaty profilaktyczne w klasach IV-VIII

• 31.01.2024 18:52
          • 30 stycznia odbyły się spotkania, tym razem uczniów klas IV-VIII, z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Płocku p. Marleną Szymczak dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Celem warsztatów było zapoznanie uczestników z podstawowymi zagadnieniami związanymi z prywatnością i bezpieczeństwem w Internecie.