• Gminne eliminacje do rozgrywek rejonowych w halowej piłce nożne - Nowe Miszewo

• 05.02.2024 23:38
          • 2 lutego 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Obrońców Ojczyzny w Nowym Miszewie zostały rozegrane gminne eliminacje do rozgrywek rejonowych w halowej piłce nożnej. Nasza szkoła wystawiła do turnieju dwie drużyny chłopców- dzieci i młodzież. Wszyscy dzielnie walczyli i dali z siebie wszystko, za co bardzo serdecznie im dziękujemy.
          • Dzień Olimpijski w Szkole Podstawowej im. Obrońców Ojczyzny w Nowym Miszewie

• 05.12.2023 11:10
          • 1 grudnia uczniowie klasy VII a, VII b, oraz VIII a wraz z opiekunami wzięli udział w Dniu Olimpijskim w Szkole Podstawowej im. Obrońców Ojczyzny w Nowym Miszewie.
            W tym dniu mieliśmy przyjemność poznać i porozmawiać z mistrzem olimpijskim Dariuszem Kowalczukiem. Dariusz Kowalczyk to lekkoatleta, mistrz olimpijski w sztafecie mieszanej 4×400 m z Tokio (2020). Podczas spotkania chętni uczniowie mogli również wziąć udział w mini rozgrywkach sportowych. Z naszej szkoły w kategorii chłopców I miejsce zajął Stanisław Kopera, natomiast III miejsce Jakub Dądzik. Spotkanie zostało  zorganizowane z inicjatywy Wójta Gminy Bodzanów pana Jerzego Staniszewskiego, w ramach cyklu akcji sportowych i edukacyjnych "MAZOWSZE ZDROWO I SPORTOWO" w ramach 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego.

• Gminny Turniej Unihokeja w Nowym Miszewie

• 15.11.2023 23:19
          • 14 listopada reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w Gminnym Turnieju Unihokeja, który odbył się na hali sportowej w Nowym Miszewie. Były to eliminacje do rozgrywek rejonowych. W obu kategoriach tym razem nie udało nam się wywalczyć awansu. Jednak była to dla nas cenna lekcja i dzięki tej rywalizacji nabraliśmy doświadczenia do dalszego rozwoju. Zespołom z Nowego Miszewa gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia na dalszych etapach turnieju.

• XXVII Jesienne Biegi Przełajowe w Podgórzu.

• 13.11.2023 17:48
          • 7 listopada 42 osobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXVII Jesiennych Biegach Przełajowych w Podgórzu. Uczniowie startowali w różnych kategoriach wiekowych. Wszyscy spisali się na medal i każdy dał z siebie wszystko, a na wyróżnienie zasługują:

• Turniej piłki nożnej "Mali piłkarze"

• 22.10.2023 01:02
          • 17 października najmłodsi adepci piłki nożnej z naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłki nożnej „Mali piłkarze” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Cieślach. Dużo radości, piękne bramki strzelone przez zawodników, wspaniała atmosfera, złota polska jesień oraz uśmiechnięte buzie, tego dnia towarzyszyły wszystkim jego uczestnikom. Reprezentanci Szkoły Podstawowej w Bodzanowie, występujący w składzie: Alan Sobótka (1a), Szymon Grzelak (1b), Filip  Nowakowski (2a), Oliwier Kozera (2a), Wojciech Szewczak (2b), Rogulski Dominik (2b), Adam Koper (3a), Kacper Żabolicki (3a), Alicja Piąsta (3b), Kacper Dąbrowski (3b) osiągnęli świetny  wynik, zajmując w końcowej klasyfikacji II miejsc