• Rejonowy turniej piłki nożnej chłopców w Wyszogrodzie

• 14.05.2023 10:52
            10 maja nasza szkolna drużyna piłkarska wzięła udział w Rejonowym turnieju piłki nożnej w Wyszogrodzie. Miło nam poinformować, że młodsi chłopcy zajęli III miejsce w tej rywalizacji.
            Serdecznie gratulujemy!

• więcej
          • Gminny Turniej Piłki nożnej Chłopców  w Nowym Miszewie
          • Gminny Turniej Piłki nożnej Chłopców w Nowym Miszewie

• 25.04.2023 22:20
          • 25 kwietnia odbył się Gminny Turniej Piłki nożnej w kategorii chłopców w Nowym Miszewie. Nasi zawodnicy startowali w dwóch kategoriach: dzieci oraz młodzież. Miło nam poinformować, że nasi młodsi zawodnicy wywalczyli awans do etapu rejonowego. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze powodzenie w rozgrywkach.

• więcej
          • XXVII Jesienne Biegi Przełajowe w Podgórzu

• 10.11.2022 23:04
          • W środę 9 listopada 2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Bodzanowie wzięli udział w XXVII Jesiennych Biegach Przełajowych w Podgórzu. Impreza odbyła z okazji uczczenia Święta Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowała 44-osobowa drużyna dziewcząt i chłopców z klas 4-8.
          • więcej
          • Gminny Turniej Tenisa Stołowego w naszj szkole

• 08.11.2022 23:38
          • W miniony poniedziałek w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży nasza szkoła zorganizowała Gminny Turniej Tenisa Stołowego. W rozgrywkach wzięły udział: Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ojczyzny w Nowym Miszewie, Szkoła Podstawowa im. Janiny Jóźwiak w Cieślach oraz Szkoła Podstawowa im. kpr. F. I. Grabowskiego w Bodzanowie. Drużyny chłopców i dziewcząt rywalizowały w swoich kategoriach wiekowych. Reprezentanci naszej placówki zajęli I miejsca w kategoriach: dziewcząt młodszych (Małgorzata Nowak, Sandra Szefer, Julia Kłysiak) chłopców młodszych (Bartek Maciejewski, Kuba Serwiński) oraz chłopców starszych (Filip Kołodziejski, Mateusz Gawinowski, Sebastian Sobótka, czym wywalczyli sobie awans do dalszego etapu rozgrywek. Dziewczęta starsze (Maja Zwierzchlewska, Weronika Lejza, Natalia Kraska) zajęły II miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.