• Wielkanocna zbiórka żywności

• 25.03.2024 17:49
          • Wolontariusze z naszej szkoły współpracujący z MGOPS i Centrum Wolontariatu w Bodzanowie po raz kolejny uczestniczyli w Wielkanocnej Zbiórce Żywności, którą przeprowadzono w 5 sklepach na terenie Miasta i Gminy Bodzanów. Zebrane produkty trafią do najbardziej potrzebujących rodzin.
          • Przedświąteczna zbiórka dla Hospicjum

• 15.03.2024 11:58
          • Przed świętami Wielkanocnymi w naszej szkole została przeprowadzona zbiórka artykułów higienicznych na rzecz podopiecznych z Płockiego Hospicjum pod wezwaniem św. Urszuli Leduchowskiej. Podobnie jak w poprzednich zbiórkach tak i tutaj okazaliście wielkie serce. Dzięki naszym uczniom oraz ich rodzicom udało nam się zebrać zaskakującą ilość produktów. Z całego serca dziękujemy za okazaną życzliwość! W czasach kryzysu instytucjom, które pomagają potrzebującym trudno jest funkcjonować. Nasza pomoc ułatwia im niesienie pomocy.

• Wielkanocna "Kartka dla Rodaka"

• 14.03.2024 16:24
          • Jak co roku w okresie przedświątecznym nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Rodaka”. Uczniowie z klasy IV b wraz z opiekunami własnoręcznie wykonali kartki oraz napisali życzenia wielkanocne. Kartki zostaną dostarczone Polakom zamieszkującym poza granicami naszej ojczyzny. Mamy nadzieję, że wykonane przez uczniów kartki przysporzą Rodakom wielu wzruszeń i będą miłą pamiątką z ojczyzny.
          • „Rodacy Bohaterom”

• 17.12.2023 13:33
          • „Rodacy Bohaterom”
            W szkole została przeprowadzona akcja charytatywna „Rodacy Bohaterom”, której organizatorem jest Stowarzyszenie Odra – Niemen. W ramach działań oprócz zbiórki darów Wolontariusze wykonali kartki świąteczne z życzeniami, które zostaną przekazane polskim kombatantom na Kresach. Za włączenie się  do akcji wszystkim bardzo dziękujemy.

• Zbiórka na rzecz podopiecznych Płockiego Hospicjum

• 17.12.2023 13:32
          • W grudniu Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę na rzecz podopiecznych Płockiego Hospicjum. Dzięki zaangażowaniu i ofiarności uczniów oraz ich rodziców udało się zebrać dużo artykułów higienicznych, które zostały przekazane potrzebującym. Serdecznie dziękujemy za okazane serce. Kolejny raz zdaliśmy bardzo ważny egzamin – z miłości do bliźniego. Wszystkim darczyńcom raz jeszcze bardzo dziękujemy!!!