• Zbiórka żywności - nasi wolontariusze w akcji!

• 13.12.2023 22:41
          • W sobotę 9 grudnia 2023 r., grupa wolontariuszy z naszej szkoły już po raz kolejny, wzięła udział w zbiórce żywności. Zbiórkę przeprowadzono w 5 sklepach, a zorganizowało ją Centrum Wolontariatu przy GOPS w Bodzanowie. Zebrane produkty będą przekazane dla rodzin najbardziej potrzebujących z terenu Gminy Bodzanów. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie, a darczyńcom za przekazane produkty.

• Wycieczka wolontariuszy

• 13.11.2023 00:25
          • Dnia 8 listopada wolontariusze z naszej szkoły udali się do parku  wodnego ,,Suntago".  Od godziny 11 zaczęliśmy naszą zabawę w tym miejscu. Bawiliśmy się i integrowaliśmy. Mieliśmy do dyspozycji wiele basenów oraz zjeżdżalni. Na obiad zjedliśmy pyszną zupę i frytki z kurczakiem. Po basenach i innych atrakcjach udaliśmy się w stronę domu. Po drodze wstąpiliśmy do McDonald. Wycieczkę uważamy za udaną.  Dziękujemy Paniom Mirosławie Żaglewskiej, Magdalenie Strzeszewskiej i Aleksandrze Warzyńskiej  z GOPS i Centrum Wolontariatu w Bodzanowie za zorganizowanie tego wspaniałego wyjazdu.

• „Groby niczyje”

• 07.11.2023 00:52
          • 26 października wolontariusze naszej szkoły w ramach współpracy z Centrum Wolontariatu w Bodzanowie, wzięli udział w akcji „Groby niczyje”. Akcja prowadzona jest już od 2016 r.  i polega na sprzątaniu, czyszczeniu grobów podopiecznych GOPS-u.  W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych uczniowie uporządkowali cztery zaniedbane pomniki. Wolontariusze nie zapomnieli także o grobach nauczycieli. Jak co roku posprzątali także grób Patrona Szkoły i Pomnik 13-tu Straconych w czasie wojny mieszkańców Bodzanowa i okolic.