• Finał konkursu recytatorskiego  „Pięknie być człowiekiem”
          • Finał konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”

• 13.06.2022 21:35
          • 11 czerwca 2022 r. Antonina Szymańska z klasy VIII c reprezentowała naszą szkołę w finale konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”. Konkurencja była bardzo mocna i tym razem Tosia otrzymała dyplom i podziękowania za udział. Nie zawsze się wygrywa, ale praca, jaką Antosia włożyła w swoją recytację na pewno zaprocentuje na przyszłość.
            Tosiu, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i gratulujemy rywalizacji na najwyższym szczeblu.
            Życzymy Ci powodzenia w kolejnych zmaganiach artystycznych.
          • Nasi uczniowie finalistami Konkursu Małachowiak!

• 06.06.2022 21:32
          • 2 czerwca uczniowie klas ósmych: Miłosz Golacik oraz Marcin Iwański wzięli udział w II, finałowym już, etapie XV Jubileuszowego Konkursu Matematycznego „Małachowiak” zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. Stanisława Małachowskiego w Płocku.