• Zwycięstwo naszej szkoły w międzypowiatowym konkursie ekologicznym ,,Mazowsze-Czysta Kraina’’

• 21.06.2023 23:43
          • 20 czerwca  w Starostwie Powiatowym w Płocku odbyło się  uroczyste rozstrzygnięcie XII edycji międzypowiatowego  konkursu ekologicznego ,,Mazowsze  - Czysta Kraina’’. Bezkonkurencyjna okazała się nasza szkoła.  Uzbieraliśmy ponad pół tony nakrętek, zajmując I miejsce. Podziękowanie, puchar i nagrodę główną wręczyli Starosta Płocki – Sylwester Ziemkiewicz i  Prezes fundacji „Portal FM – Pomagamy Dzieciom” Piotr Nosarzewski. Drugi puchar otrzymaliśmy od Wicemarszałka Sejmu Piotra Zgorzelskiego.

• I miejsce naszych uczniów w II Festiwalu Nauk Przyrodniczych

• 07.06.2023 08:17
          • 5 czerwca 2023 roku trzy uczennice naszej szkoły: Maja Zwierzchlewska, Antonina Szelągowska i Weronika Zarzyńska wzięły udział w II Festiwalu Nauk Przyrodniczych. Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową im. Obrońców Ojczyzny w Nowym Miszewie. W zmaganiach wzięło udział 5 placówek. Każda szkoła zgłaszała po jednej drużynie, w której skład wchodziły trzy osoby.

• Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Szkół i Przedszkoli. ''DLA CIEBIE OJCZYZNO...''

• 01.06.2023 09:21
          • Sukcesy naszych Uczniów w konkursie recytatorskim!
            We wtorek  30 .05.2023r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej dla szkół podstawowych i przedszkoli „DLA CIEBIE OJCZYZNO…”, który odbył się w Rogozinie.
            Z radością informujemy, iż w kategorii klas I-III – najwyższą nagrodę – Grand Prix zdobyła   Aleksandra Zielińska.
            Brązową Lirę w kategorii klas I-III zdobyły: Zofia Antczak,  a także w grupie starszej (klasy IV-VIII), Pola Graczykowska i Antonina Szelągowska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Muzyczne sukcesy naszych uczniów

• 17.05.2023 21:14
          • 17.05.2023 r. w Szkole Podstawowej im. Obrońców Ojczyzny w Nowym Miszewie odbył się XVIII Festiwal Piosenki Rozmaitej. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Dagmara Śmigalska oraz Adam Kwiatkowski. Miło nam jest poinformować o tym, że Dagmara Śmigalska w kategorii solista klas 4-6 zajęła 2 miejsce, natomiast Adam Kwiatkowski w kategorii solista klas 7-8 zajął 1 miejsce. Należy w tym miejscu dodać, iż Adam triumfuje na pierwszym miejscu drugi rok z rzędu, gdyż w poprzedniej edycji również zdobył główną nagrodę. Do ostatnich sukcesów naszego ucznia należy również dodać I miejsce w konkursie „Mam Talent” w kategorii śpiew organizowanym przez Szkołę Podstawową w Wyszogrodzie. Gratulujemy i oczywiście życzymy dalszych sukcesów !!!