• Konkurs recytatorski "Słowami kobiet" w Liszynie

• 04.04.2024 13:22
          • 27 marca w Szkole Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie odbyła się trzecia edycja konkursu recytatorskiego "Słowami kobiet". Naszą szkołę reprezentowały : Zofia Antczak, Julia Robakiewicz i Wiktoria Szmulewicz. Wszystkim dziewczynkom składamy serdeczne gratulacje.
          • Dzień Bezpiecznego Internetu - wręczenie nagród w konkursach

• 26.03.2024 17:09
          • 21 marca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w organizowanych w naszej szkole konkursach plastycznych z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: klasy I-III - Maskotka DBI oraz klasy IV-VIII - Projekt koszulki DBI.

A oto wyniki:

KLASY I-III:

I miejsce - Marcel Krysiński (1a)

II miejsce - Julia Krawczyk (3a)

III miejsce - Paulina Kulińska (3b)

Wyróżnienie - Julia Trzciałkowska (3b)

KLASY IV-VIII:

I miejsce - Krzysztof Imiński (4a)

II miejsce - Zofia Antczak (4a)

III miejsce - Wiktoria Wójcik (5a)

Wyróżnienie - Oliwier Koper (4a)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursach.

• VI edycja Konkursu Literacko – Plastycznego „Spotkanie z Autorem”

• 26.03.2024 16:14
          • 26 marca 2024 r. w naszej szkole odbyła się VI edycja Konkursu Literacko – Plastycznego „Spotkanie z Autorem”, nad którym Honorowe Patronaty objęli:
            Burmistrz Miasta i Gminy Bodzanów – Pan Jerzy Staniszewski oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
            Naszym honorowym gościem tego dnia była Pani Ewa Nowak – pisarka i publicystka. Autorka felietonów, opowiadań i powieści dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy konkursów oraz nasi uczniowie mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział w spotkaniu autorskim z Panią Ewą, które udało się zorganizować, dzięki współpracy z Biblioteką Centrum Kultury w Bodzanowie.

• Konkurs Recytatorski „Radość życia – słowem malowana” w Wyszogrodzie

• 26.03.2024 14:38
          • 25 marca reprezentacja naszych uczniów pojechała do Wyszogrodu na Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski „Radość życia – słowem malowana”. Konkurencja była ogromna i trudno było o zajęcie najwyższych miejsc. Jednak ważne jest dla nas także zdobywanie nowych doświadczeń i zabawa słowem, która rozwija w każdym wieku.
            Miło nam poinformować, że Lena Jakubowska – uczennica klasy III b została wyróżniona.

• Ogólnopolski konkurs plastyczny "Tradycje Wielkanocne"

• 25.03.2024 17:06
          • Miło nam poinformować, że praca uczennicy klasy 2a, Natalii Masłowskiej zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " Tradycje Wielkanocne". Jest to ogromny sukces! Prace dwóch innych uczennic - Wiktorii Pałaszewskiej z klasy 2 a oraz Poli Graczykowskiej z klasy 7 b uzyskały kwalifikację do wystawy. Gratulujemy wszystkim dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów.