• Konkurs recytatorski wierszy Czesława Miłosza "Poezja zmysłów"

• 18.03.2024 11:28
          • 15 marca w Nowym Miszewie odbył się Konkurs recytatorski wierszy Czesława Miłosza "Poezja zmysłów". Konkurs został zorganizowany przez Bibliotekę Centrum Kultury w Bodzanowie pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Bodzanów pana Jerzego Staniszewskiego. W konkursie wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły . Wyróżnienie zdobyła Pola Graczykowska z klasy 7b. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki . Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego rozwoju w tym kierunku .
          • Udział naszych siódmoklasistów w konkursach matematycznych

• 15.03.2024 14:55
          • Uczniowie klasy 7 - Julita Kulińska i Bartosz Maciejewski, wzięli udział w dwóch konkursach matematycznych. Jeden z nich odbył się 7 marca w Zespole Szkół Centrum Edukacji w Płocku. Tu każdy musiał zmierzyć się z trudnymi zadaniami indywidualnie. Drugi konkurs z okazji Święta Liczby Pi, przeprowadzony został w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie w dniu 14 marca. Uczestnicy w parach rozwiązywali zadania, łamigłówki i zagadki logiczne. Łatwo nie było, ale każdy otrzymał na koniec nagrodę w postaci kalkulatora.

• Mam Talent 2024

• 01.03.2024 15:36
          • 29 lutego uczennice klas 7 - Kinga Jasińska, Sandra Sobótka, Pola Graczykowska, Julita Kulińska i Dagmara Śmigalska reprezentowały naszą szkołę w konkursie " Mam talent", którego organizatorem był Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Miło nam poinformować, że:
            W kategorii „Inny talent”
            1 miejsce zajęła Kinga Jasińska (taniec z elementami akrobatyki)
            2 miejsce zajęła Julita Kulińska (recytacja)
            3 miejsce zajęła Sandra Sobótka (taniec z elementami akrobatyki)
            W kategorii „Śpiew”
            3 miejsce zajęła Dagmara Śmigalska
            Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów.

• Konkurs recytatorski „Polubić poezję Władysława Broniewskiego – ucznia płockiej Jagiellonki”

• 09.02.2024 13:06
          • 8 lutego przedstawicielki naszej szkoły Pola Graczykowska oraz Julita Kulińska – uczennice klasy VII b wzięły udział w konkursie recytatorskim „Polubić poezję Władysława Broniewskiego – ucznia płockiej Jagiellonki”, organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. W. Jagiełły w Płocku. Dziewczyny stanęły do recytatorskiej potyczki z uczniami wielu szkół płockich oraz powiatowych. Konkurencja była ogromna. Obie nasze uczennice zaprezentowały się bardzo dobrze i profesjonalnie. Tym razem jury nagrodziło innych uczniów, ale doświadczenia zebrane na przyszłość na pewno zaprocentują.
            Gratulujemy dziewczyny!!! Życzymy Wam dalszych recytatorskich sukcesów!

• I Powiatowy Turniej Szachowy

• 06.02.2024 13:42
          • W dniu 6.02.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Płocku odbył się I Powiatowy Turniej Szachowy. Do rywalizacji przystąpiło 20 najlepszych szachistów z różnych szkół z terenu naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 6 b Jaromir Kostusiewicz.