• „Słowa pięknie zapisane” – konkurs recytatorski

• 18.12.2023 22:07
          • W piątek 15 grudnia uczennica klasy VII b Julita Kulińska reprezentowała naszą szkołę w konkursie recytatorskim „Słowa pięknie zapisane” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. abp. Antoniego Julina Nowowiejskiego w Słupnie. Tym razem Julita przygotowała utwór Wisławy Szymborskiej pt. „Miłość szczęśliwa”. Była to kolejna okazja do zdobycia cennego doświadczenia w deklamowaniu tekstu z pamięci i nauka walki ze stresem. Gratulujemy Julitko i życzymy dalszych sukcesów.
          • IV Młodzieżowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

• 13.12.2023 22:55
          • 13 grudnia 2023 r. dwie uczennice naszej szkoły Julita Kulińska i Dagmara Śmigalska z klasy VII b wzięły udział w IV Młodzieżowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej w Czerwińsku. Był to debiut recytatorski obu dziewczynek, które zaprezentowały wiersze Władysława Broniewskiego. Konkurencja była bardzo duża, gdyż w kategorii szkół podstawowych wystartowało ponad 30 uczestników. Tym razem nie udało się zająć miejsc, ale obie nasze recytatorki dostały dyplomy uznania. Wróciliśmy z cennym doświadczeniem oraz przemyśleniami na przyszłość.
            Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów!
          • Szkolny Konkurs Ekologiczno - Wędkarski

• 19.11.2023 11:33
          • 07 listopada 2023 r. kolejny raz w naszej szkole odbył się Szkolny  Konkurs Ekologiczno – Wędkarski. Organizatorem wydarzenia było szkolne Koło LOP w Szkole Podstawowej w Bodzanowie oraz Koło PZW nr 103 w Bodzanowie.
          • „Jesień nad Mołtawą” - konkurs szkolny

• 06.11.2023 11:01
          • 30 października, w świetlicy szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jesień nad Mołtawą”, zorganizowanego przez PZW Koło 103 Bodzanów, Samorząd Uczniowski oraz świetlicę szkolną. Wpłynęło do nas 27 prac, których tematem była nasza rzeka Mołtawa w jesiennej odsłonie. Wybranie laureatów było bardzo trudne, gdyż prace były naprawdę piękne. Jednak po długiej naradzie jury ustaliło następujące wyniki: