• Międzygminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

• 25.04.2023 22:09
          • W dniu 20 kwietnia 2023r. w naszej szkole odbył się Międzygminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Swój udział zgłosiły drużyny z siedmiu szkół. Zadaniem uczestników było wykazanie się wiedzą na temat krajów anglojęzycznych (Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii), ich tradycji, kultury, geografii i najważniejszych faktów historycznych. Po ciężkich zmaganiach uczniów, jury ogłosiło następujące wyniki konkursu:
            I miejsce – Szkoła Podstawowa im. kpr. F. I. Grabowskiego w Bodzanowie
            II miejsce - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Blichowie
            III - Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie

• Sukces Adasia Nowackiego z klasy II b

• 05.04.2023 10:58
          • Miło nam poinformować, że jeden z naszych uczniów, Adaś Nowacki z klasy II b, zajął 3 miejsce w XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tradycje Wielkanocne". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
          • II Finałowy Turniej Szachowy w Warszawie

• 17.12.2022 23:22
          • 8 grudnia 2022 r. reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w II Finałowym Turnieju Szachowym, który odbył się w siedzibie MSCDN w Warszawie. Podczas wydarzenia Marceli Golacik oraz Adam Wójcik z klasy czwartej zmierzyli się z najlepszymi zawodnikami z całego Mazowsza – finalistami turniejów wydziałowych organizowanych w ramach projektu „Szachy w mazowieckiej szkole”.

• Szkolny konkurs plastyczny MAM POCIĄG DO MISIA rozstrzygnięty!

• 08.12.2022 09:42
          • W związku z obchodzonymi 25 listopada dwoma świętami: Światowym Dniem Pluszowego Misia oraz Dniem Kolejarza, w naszej szkole zorganizowano kolejną edycję konkursu artystycznego „Mam pociąg do misia”, którego adresatem byli uczniowie klas 1-3. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej płaskiej pt. „PORTRET MISIA KOLEJARZA” (technika i format dowolny).
            Jak co roku, zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Wpłynęły 54 piękne, kolorowe portrety Misia Kolejarza.
            W ocenie prac jury w składzie: p. K. Krzeszewska, p. B. Chojnacka oraz p. M. Graczykowska brało pod uwagę walory artystyczne, pomysłowość i oryginalność wykonania prac oraz związek z tematem: PORTRET MISIA - KOLEJARZA. Po wnikliwej analizie wszystkich prac jury wyłoniono zwycięzców w 3 kategoriach wiekowych: klasy pierwsze, drugie oraz trzecie.