• V Turniej Szachowy organizowany przez MSCDN Płock

• 16.05.2023 23:01
          • 16 maja 2023 r. w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Płocku odbył się V Turniej Szachowy, którego celem jest nie tylko popularyzacja gry w szachy, ale przede wszystkim integracja szkół, uczniów i nauczycieli zaangażowanych w projekt „Szachy w mazowieckiej szkole”.
          • Sukcesy naszych uczniów – XXI Międzyszkolna Liga Przedmiotowa w Radzanowie

• 16.05.2023 22:41
          • Podczas tegorocznych zmagań ligowych z różnych przedmiotów, do konkursów w Radzanowie przystąpiło 17 uczniów naszej szkoły, którzy startowali w różnych kategoriach.
            Miło nam poinformować, że:
            W lidze kształcenia zintegrowanego dla uczniów klas II
            I miejsce zdobył Adam Bratkowski z klasy II b
            II miejsce zdobył Szymon Kałwa z klasy II a
            W lidze ortograficznej dla uczniów klas IV
            II miejsce zdobył Adam Wójcik z klasy IV a
            W lidze języka polskiego dla uczniów klas VI
            I miejsce zdobył Bartosz Maciejewski z klasy VI a
            II miejsce zajęła Julita Kulińska z klasy VI b
            III miejsce zajęła Dagmara Śmigalska z klasy VI b
            W lidze z języka angielskiego dla uczniów klas V – VI
            I miejsce zajęła Jenny Szmulewicz z klasy Vb

• Wiktoria Wójcik z kl. IV a zwyciężczynią konkursu „Mole 2023”

• 14.05.2023 11:19
          • 12 maja 2023 r. dwie przedstawicielki naszej szkoły – Wiktoria Wójcik oraz Wiktoria Wolińska z klasy IVa, wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Mole 2023”, który odbył się w Małej Wsi. Dziewczynki dołożyły wszelkich starań, aby przygotować się do napisania testów z dwóch lektur uzupełniających: „Tajemniczego ogrodu” oraz „Pinokia”. Nasze uczennice poradziły sobie z zadaniami bardzo dobrze. Rywalizacja wśród uczniów z różnych szkół była zacięta. Bardzo miło nam poinformować, że cały konkurs wygrała, zajmując I miejsce wśród czwartoklasistów Wiktoria Wójcik.
            Serdecznie gratulujemy obu dziewczynkom i życzymy rozwijania pasji czytelniczej oraz sukcesów w kolejnych konkursach.