• Udział reprezentacji naszej szkoły w grze miejskiej w Płocku

• 8 czerwca reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktor Zarzyński (8a), Miłosz Golacik (8b) oraz Marcin Iwański (8c) wzięła udział grze miejskiej po Płocku „ANGIELSKIE I AMERYKAŃSKIE ŚLADY W NASZYM MIEŚCIE” zorganizowanej przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku. Celem Gry była promocja języka angielskiego oraz kultury krajów angielskiego obszaru językowego.

• Dzień Pustej Klasy 2022.

• Dzień Pustej Klasy to święto zainaugorowane po raz pierwszy w 2012 r. Jego celem jest zachęcenie nauczycieli, aby choć jeden dzień w roku opuścili swoje sale i przeprowadzili zajęcia poza budynkiem szkoły. W tym roku, uczniowie klas 1a i 1b wraz z wychowawczyniami p. Ludwiką Nowakowską i p. Sylwią Krawiec celebrowali to święto bardzo radośnie i nietypowo, a mianowicie na pikniku edukacyjnym przygotowanym dla nas przez niedawne uczennice naszej szkoły, a dziś druhny przyboczne w 6 GZ Błękitne Płomyki i 13 DH Ignis - Zuzię Moczyńską i Zuzię Mróz, które realizują próby na stopień instruktorski przewodniczki.
          • Finał konkursu recytatorskiego  „Pięknie być człowiekiem”
            • Finał konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”

• 11 czerwca 2022 r. Antonina Szymańska z klasy VIII c reprezentowała naszą szkołę w finale konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”. Konkurencja była bardzo mocna i tym razem Tosia otrzymała dyplom i podziękowania za udział. Nie zawsze się wygrywa, ale praca, jaką Antosia włożyła w swoją recytację na pewno zaprocentuje na przyszłość.
              Tosiu, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i gratulujemy rywalizacji na najwyższym szczeblu.
              Życzymy Ci powodzenia w kolejnych zmaganiach artystycznych.
          • Wycieczka do Torunia  - 9.06.2022 r.
            • Wycieczka do Torunia - 9.06.2022 r.

• 9 czerwca 2022 r. uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami wybrali się na całodniową wycieczkę do pięknego Torunia. Gród Kopernika zrobił na wszystkich niesamowite wrażenie. Od samego rana zaczęliśmy intensywnie zwiedzać miasto i poznawać jego gotyckie uliczki.

• Sukcesy naszych uczniów w XI Międzyszkolnych Biegach Przełajowych

• Dnia 09.06.2022r w sąsiedniej Szkole Podstawowej w Cieślach odbyły się XI Międzyszkolne Biegi Przełajowe. Udział wzięło sześć szkół: SP CIEŚLE, SP ŁUBKI, SP ŚWIĘCIENIEC, SP  NOWE MISZEWO, SP LISZYNO oraz SP BODZANÓW. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów.

• Wystawa uczniów pt. "Zielarstwo" na XVI Jarmarku Norbertańskim

• W niedzielę 5 czerwca, przy stawie w Bodzanowie odbył się XVI Jarmark Norbertański pod hasłem „Tradycja, kultura, historia”. Jak co roku wystawione zostały stragany, na których prezentowano między innymi wyroby hafciarskie, wikliniarskie, garncarskie, rzeźbiarskie, kowalskie, wycinanki ludowe. W wydarzeniu , wzięli udział także wolontariusze z naszej szkoły.
          • Zajęcia edukacyjne w klasach piątych - Zdrowo Myślę! Zdrowo Działam!”

• 6 czerwca w klasach piątych odbyły się zajęcia edukacyjne „Zdrowo Myślę! Zdrowo Działam!”, które dotyczyły sposobów na poprawę dobrostanu psychicznego dzieci. Dzieci i młodzież przyjrzeli się  jak wygląda ich dzień, ile śpią, jak jedzą, czy są aktywnie fizycznie, w jaki sposób wyrażają uczucia i stawiają granice, jak dużo czasu spędzają w wirtualnej rzeczywistości i czy w ogóle planują czas.
          • Nasi uczniowie finalistami Konkursu Małachowiak!

• 2 czerwca uczniowie klas ósmych: Miłosz Golacik oraz Marcin Iwański wzięli udział w II, finałowym już, etapie XV Jubileuszowego Konkursu Matematycznego „Małachowiak” zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. Stanisława Małachowskiego w Płocku.

• Międzygminny Konkurs Recytatorski ''DLA CIEBIE OJCZYZNO...''

• Sukcesy naszych Uczniów w konkursie recytatorskim! W czwartek 2.06.2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Międzygminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej dla szkół podstawowych i przedszkoli „DLA CIEBIE OJCZYZNO...”.
          • Dzień Dziecka

• 1 czerwca jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dni w roku kalendarzowym przez naszych uczniów. Trudno się temu dziwić, skoro jest to właśnie ich dzień - Dzień Dziecka. Jak co roku, w naszej szkole hucznie obchodziliśmy święto naszych pociech.