• PROJEKT NR 86 -  SPOTKAJMY SIĘ NA SZLAKU PIĘKNEJ KULTURY MAZOWSZA
            • PROJEKT NR 86 - SPOTKAJMY SIĘ NA SZLAKU PIĘKNEJ KULTURY MAZOWSZA

• Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na projekt zgłoszony w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza przez Gminę Bodzanów. Z jednego numeru telefonu można oddać 3 głosy (w tym za osoby niepełnoletnie). Głosowanie jest bezpłatne PROJEKT NR 86 -  SPOTKAJMY SIĘ NA SZLAKU PIĘKNEJ KULTURY MAZOWSZA (kategoria podregionalna).Adres pod którym można zagłosować - https://liblink.pl/LcTqK0ZzPb

• Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

• W dniach 8-15 maja Biblioteka Szkolna świętowała "Ogólnopolski Tydzień Bibliotek". W ramach akcji biblioteka zorganizowała konkursy plastyczne dla uczniów klas I-III na "Bajkową zakładkę do książki" oraz dla uczniów klas IV- VIII "Plakat promujący czytelnictwo i bibliotekę ".
          • Muzyczne sukcesy naszych uczniów

• 17.05.2023 r. w Szkole Podstawowej im. Obrońców Ojczyzny w Nowym Miszewie odbył się XVIII Festiwal Piosenki Rozmaitej. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Dagmara Śmigalska oraz Adam Kwiatkowski. Miło nam jest poinformować o tym, że Dagmara Śmigalska w kategorii solista klas 4-6 zajęła 2 miejsce, natomiast Adam Kwiatkowski w kategorii solista klas 7-8 zajął 1 miejsce. Należy w tym miejscu dodać, iż Adam triumfuje na pierwszym miejscu drugi rok z rzędu, gdyż w poprzedniej edycji również zdobył główną nagrodę. Do ostatnich sukcesów naszego ucznia należy również dodać I miejsce w konkursie „Mam Talent” w kategorii śpiew organizowanym przez Szkołę Podstawową w Wyszogrodzie. Gratulujemy i oczywiście życzymy dalszych sukcesów !!!

• V Turniej Szachowy organizowany przez MSCDN Płock

• 16 maja 2023 r. w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Płocku odbył się V Turniej Szachowy, którego celem jest nie tylko popularyzacja gry w szachy, ale przede wszystkim integracja szkół, uczniów i nauczycieli zaangażowanych w projekt „Szachy w mazowieckiej szkole”.
          • Sukcesy naszych uczniów – XXI Międzyszkolna Liga Przedmiotowa w Radzanowie

• Podczas tegorocznych zmagań ligowych z różnych przedmiotów, do konkursów w Radzanowie przystąpiło 17 uczniów naszej szkoły, którzy startowali w różnych kategoriach.
              Miło nam poinformować, że:
              W lidze kształcenia zintegrowanego dla uczniów klas II
              I miejsce zdobył Adam Bratkowski z klasy II b
              II miejsce zdobył Szymon Kałwa z klasy II a
              W lidze ortograficznej dla uczniów klas IV
              II miejsce zdobył Adam Wójcik z klasy IV a
              W lidze języka polskiego dla uczniów klas VI
              I miejsce zdobył Bartosz Maciejewski z klasy VI a
              II miejsce zajęła Julita Kulińska z klasy VI b
              III miejsce zajęła Dagmara Śmigalska z klasy VI b
              W lidze z języka angielskiego dla uczniów klas V – VI
              I miejsce zajęła Jenny Szmulewicz z klasy Vb

• Wiktoria Wójcik z kl. IV a zwyciężczynią konkursu „Mole 2023”

• 12 maja 2023 r. dwie przedstawicielki naszej szkoły – Wiktoria Wójcik oraz Wiktoria Wolińska z klasy IVa, wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Mole 2023”, który odbył się w Małej Wsi. Dziewczynki dołożyły wszelkich starań, aby przygotować się do napisania testów z dwóch lektur uzupełniających: „Tajemniczego ogrodu” oraz „Pinokia”. Nasze uczennice poradziły sobie z zadaniami bardzo dobrze. Rywalizacja wśród uczniów z różnych szkół była zacięta. Bardzo miło nam poinformować, że cały konkurs wygrała, zajmując I miejsce wśród czwartoklasistów Wiktoria Wójcik.
              Serdecznie gratulujemy obu dziewczynkom i życzymy rozwijania pasji czytelniczej oraz sukcesów w kolejnych konkursach.

• Wakacyjny dyżur Przedszkola

• Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 46/2023 WÓJTA GMINY BODZANÓW z dnia 17 kwietnia 2023 r. w sprawie ustalenia terminów i zasad organizacji dyżuru wakacyjnego dla publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Bodzanów w roku szkolnym 2022/2023 rozpoczynają się zapisy do przedszkoli na wspomniane dyżury.

W załączonych plikach znajdują się: