• Międzygminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

• 24.04.2024 16:11
          • W dniu 24 kwietnia 2024r. w naszej szkole odbył się Międzygminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Swój udział zgłosiły drużyny z sześciu szkół. Zadaniem uczestników było wykazanie się wiedzą na temat krajów anglojęzycznych (Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii), ich tradycji, kultury, geografii i najważniejszych faktów historycznych.

• XX Festiwal Piosenki Rozmaitej

• 10.04.2024 17:14
          • XX Festiwal Piosenki Rozmaitej w Nowym Miszewie. W dniu dzisiejszym, tj. 10.04.2024 r. reprezentacja naszej szkoły miała niezwykłą przyjemność wzięcia udziału w XX, jubileuszowym, Festiwalu Piosenki Rozmaitej w Nowym Miszewie. Naszą placówkę, w kategoriach: klas I-III i IV-VIII reprezentowało dwoje solistów - Seweryn Grudzień i Patrycja Łagodzińska oraz dwa zespoły muzyczne - "Mini Stars" i "To i owo". Bardzo miło nam poinformować, że werdyktem jury, oba zespoły stanęły na podium, zdobywając 1 miejsca w swoich kategoriach, a nasi soliści wyróżnienia. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego powodu! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za wspaniałą zabawę i atmosferę.